Tuesday, November 10, 2009

13.november šamanism ja Matrix Energetics

Tere!
Sel reedel, 13. novembril kell 16.00-19.00 toimub Kapis (Pärnu mnt 9)

Sel reedel on võimalik nautida Sahtlis üksteise seltskonda: natuke suhtlemist omavahel, mänge ja meil on üks üllatus ka teile. Anzori Barkalaja räägib meile šamanismist ja vaatame koos ka filmi, mida ta kommenteerib. Lõpuks saame osa praktilisest poolest, kus meile näidatakse mis imeasi see Matrix Energetics on ehk praktilisi nippe end õppima tunda lähemalt. Õhtu lõpus sööme mõnusalt riisi.


Anzori Barkalaja: kultuuritöö – pigem eluviis kui amet
Tegemist on inimesega, kel on eesti hinge võib-olla rohkemgi kui nn läbilõike-eestlasel. Ta tunneb väga hästi eesti folkloori ja on teinud filme ka meie hõimukaaslastest hantidest. Osaleb aktiivselt Eesti poliitilises ja kultuurielus.
Anzori Barkalaja sündis 1968. aastal Tadzikistanis Dušanbes
Anzori Barkalaja on teinud koos Aado Lintropi ja Veiko Talustega 15-minutise filmi “Pimi jõe handid: uus põlvkond” ja 45-minutise filmi “Nõiatrumm”. Plaanis on teha veel film handi šamaanidünastia viimasest liikmest.
Šamanismi uurijana meenutab rektor, et eesti keeles on olemas selline sõna nagu vägi. Head pillimehed ja loovinimesed tajuvad seda ja oskavad seda juhtida. Spordimehena peab rektor tähtsaks, et kultuurikolledzi üliõpilased oleksid ka füüsiliselt heas vormis
Tema ettekanne kultuuri kohta: http://toru.ee/view/4508c4efee78


Mis on Matrix Energetics?
Matrix Energetics integreerib kvantteaduse, mis on tõepoolest tervendamistöö viimane sõna – subtiilse energia, morfogeensed väljad, mittelineaarse aja, paralleelsete universumite teooria ja muud – et nihutada valgust ja informatsiooni, mis informeerib energeetilist keha, mis moodustab meie füüsilise, mõistusliku, emotsionaalse ja vaimuliku mina.

Matrix Energetics näib mõnikord olevat maagiline oma väljendusvormis, kuid põhineb subtiilse energia füüsika seadustel ja väljendusvormil ning kvantfüüsika, superstringiteooria ja Sheldrake’i vormiresonantsi kontseptsioonidel ja seadustel.
Veel infot: http://www.magicalmatrix.com/

Kava:

16.00-16.20 Põnevad tegevused: mängud, harjutused, tutvume lähemalt :)

16.30-17.40 Vaatame filmi šamaanitrummidest, toimub vestlusring Anzori Barkalajaga

17.50-18.50 Matrix energetics

Lõpus sööme riisi ja võtame õhtu kokku.

No comments:

Post a Comment